FAQ - najczęściej zadawane pytania

W tym dziale znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, nadsyłane przez użytkowników:

 

Pytanie: Dlaczego aplikacja jest płatna, czy Biblia nie powinna być dostępna za darmo?

Odpowiedź: A czyż nie jest tak, że "zasługuje robotnik na swoją zapłatę"? Oczywiście znajdziemy na sieci aplikacje darmowe, w których tłumaczenie zamieszczono bez jakiegokolwiek porozumienia z wydawcą i bez poszanowania dla pracy tłumaczy i redaktorów. W księgarni także nie otrzymamy darmowych egzemplarzy Pisma Świętego. Jednakże dla osób, chciałyby korzystać z wersji elektronicznej cały czas jest dostępna on-line bezpłatna wersja IV wydania Biblii Tysiąclecia.

 

P: Czy będzie wersja na inne urządzenia mobilne.

O: Aplikacja powstaje przy współpracy z "Pallotinum". Jeżeli będzie zainteresowanie ze strony czytelników i Wydawnictwo podejmie taką decyzję - to oczywiście, że tak.

 

P: Czy program będzie rozwijany? Co z funkcjami, które zaproponowali użytkownicy?

O: Tak, będzie, aczkolwiek wprowadzenie nowych, specjalnych funkcji wiąże się też z kosztami. Wszystko zależy od decyzji Wydawcy oraz oczywiście od zainteresowania.

 

P: Czy planowane są inne publikacje? Np. Katechizm Kościoła Katolickiego?

O: Jeżeli tylko będzie taka wola ze strony Wydawnictwa "Pallottinum", jesteśmy gotowi na wydanie Katechizmu jak i każdej innej publikacji.

 

P: Czy Mszał Rzymski jest także autorstwa Państwa firmy i czy będzie wydany jako aplikacja na urządzenia mobilne?

O: Mszał Rzymski także praca naszych programistów, powstała przy ścisłej współpracy z "Pallottinum". Doskonała, wygodna pomoc duszpasterska, jaką jest cyfrowa edycja Mszału Rzymskiego dostępna jest aktualnie niestety jedynie na komputery z systemem Windows. Ewentualne przeniesienie na inne platformy oraz ich wybór zależy od decyzji Wydawnictwa "Pallottinum".

 

Jeżeli mają Państwo pytania, na które nie padły tutaj odpowiedzi, zachęcamy do kontaktu z nami.

 

przy współpracy

 Zapoznaj się także
z pomocą duszpasterską,
Mszałem Rzymskim
dla komputerów PC

 mszalrzymski